Órák

Óvodás alapozó csoportok (3-6 éves korig):


Vigyázó Sándor Művelődési Ház, csütörtök 18.00-18.45
Gregor József Általános Iskola, hétfő 17.15-18.00

Erzsébetligeti Színház, Corvin Művelődési Ház, péntek 16.30-17.15


Kisiskolás kezdő csoportok (6-8 évesek):


Vigyázó Sándor Művelődési Ház, szerda 17.00-18.00 
Gregor József Általános Iskola, hétfő 16.00-17:00

(Sashalmi Tanoda, péntek 15.00-16.00?)


Iskolás középhaladó csoport (9-10 évesek):

 

Gregor József Általános Iskola, kedd 16.00-18.00

 

Felső tagozatos haladó csoport (11-12 éves kor):

 

Gregor József Általános Iskola, csütörtök, 16.00-17.30


Ifjúsági haladó 1. korcsoport (13-15 évesek):


Erzsébetligeti Színház, Corvin Művelődési Ház, péntek 17.15-19.15

 

Ifjúsági haladó 2. korcsoport (16. évtől):

 

Erzsébetligeti Színház, Corvin Művelődési Ház, péntek 19.15-20.45

Énekóra (népdaltanítás, stílusismeret és alap énektechnika, jelenleg vegyes korcsoportban):

 

Gregor József Általános Iskola, kedd 18.00-19.00 (tagfelvétel meghallgatással, előzetes egyeztetés alapján az óra időpontjában) 

 

Folk-fitnesz (néptánc alapú, erőnléti gyakorlatokkal kiegészített kardió átmozgató torna felnőtteknek)


Gregor József Általános Iskola, kedd 19.00-20.00

 

Néptánctanfolyam felnőtteknek (félévente 8 alkalomból álló kurzus):

 

Vigyázó Sándor Művelődési Ház, csütörtök 19.00-20.30 (jelenleg szünetel) 

 

 

Órarend a 2018./2019. tanévre az első órák időpontjával:



Hétfő                
Kedd                     
Szerda              
Csütörtök        
Péntek               
16.00-17.00
Gregor
kisiskolás kezdő csoport
1.ó:
szept. 10.



16.00-18.00
Gregor
iskolás középhaladó csoport 1. ó: szept. 4.


14.45-16.00
Micimackó óvoda csoportjai
1. ó:
szept. 12.



16.00-17.30
Gregor felső tagozatos  haladó csoport 1. ó: szept. 6.


(15.00-16.00
Sashalmi Tanoda
kisiskolás kezdő?)
17.15-18.00
Gregor
óvodás csoport 1. ó: szept. 10.

18.00-19.00
Gregor
ÉNEKÓRA 1. ó: szept. 4.


17.00-18.00
Vigyázó
kisiskolás kezdő csoport 1. ó: szept. 5.

18.00-18.45
Vigyázó
óvodás csoport 1. ó: szept. 6.

16.30-17.15
Erzsébetligeti Szinház
óvodás csoport 1. ó.: szept. 7.

19.00-20.00
Gregor
Folk-aerobik
(felnőtteknek) 1. ó: szept. 4.


19.00-20.30
Vigyázó
Felnőtt tanfolyam (8 alk./félév)
17.15-19.15
Erzsébetligeti Színház
ifjúsági haladó 1. csoport
1. ó: szept. 7.



19.15-20.45
Erzsébetligeti Színház
ifjúsági haladó 2.  csoport
1. ó: szept. 7.



Néptánctáborok 2019Várunk minden érdeklődőt nyári néptánctáborainkba! Bejárós...
Bővebben



összes hír megtekintése
weboldal készítés: scenedesign